Ücretsiz Scripti indir

myMates v2.1 Sosyal Paylaşım Scripti – Arkadaşlık Scripti

0

myMates Sosyal Paylaşım Scripti, diğer sosyal ağ scriptlerinden farklı olarak kullanıcıları sadece adminin ekleyebildği ve anlık mesajlaşma gibi özelliklerin bulduğu güzel bir scripttir. Bu scripti sitenize kurarak yönetici olarak tanıdıklarınıza üyelik açabilir ve onlarla özel görüşmelerinizi bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz.
2. Site Dosyaları klasöründeki dosyaları sunucunuza atınız ve www.site-ismi.com şeklinde sitenize giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda otomatik olarak kurulum ekranı gelecektir. Sayfayı en aşağıya çekip bir sonraki adıma geçiniz.
3. Bir sonraki adıma geçtiğinizde size database bilgilerinizi ve yönetim paneli şifrenizi belirleyeceğiniz bölüm gelecektir. Buraları doğru bir şekilde ayarladıktan sonra kurulum işlemini tamamlayınız.
4. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra sistem size otomatik olarak bir şifre verecek. Bu şifreyi bir yere not ediniz. Çünkü bu şifre ile üyelik girişi yapacaksınız. Kurulumda sizin belirlemiş olduğunuz şifre ise yönetim paneli giriş şifresidir. Bunları karıştırmayınız.
5. myMates scriptimiz kurulmuştur. Sitenizin anadizininden setup klasörünü silmeyi unutmayınız.

Yönetim Paneli: www.site-ismi.com/moderate
Şifre: Kurulumda belirlemiş olduğunuz şifredir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general