Ücretsiz Scripti indir

MusicStore Dinletme Yayınlama Scripti – Music Affiliate Script

0

Yeni müzik keşfetmek, hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı, MusicStore betiği ile en yeni ve en yeni şarkılar, albümler, müzik incelemeleri ve müzik videoları ile dolu anında ve tam otomatik bir müzik ortaklığı web sitesine sahip olabilirsiniz.

Desteklenen 130 Ülke

Ülkenizdeki en popüler müzik listelerini elde etmek için kendi ülkeniz için iTunes mağazasını kullanmayı seçebilirsiniz, burada desteklenen ülke listesinin tamamını görebilirsiniz. MusicStore komut dosyası çeviri ayarlarıyla birlikte, tüm web sitenizi dilediğiniz herhangi bir dile kolayca dönüştürebilirsiniz.

Para kazanmak

ITunes bağlı kuruluşları ve Amazon üyeleri için MusicStore betiği, müzik dosyalarını tanıtmak ve web sitenizden başlatılan tıklamalardan elde edilen gelirle ilgili bir komisyon kazanmak için harika bir yol sunar; yalnızca ayar dosyasındaki bağlı kuruluş kimliği girerseniz, iTunes veya Amazon’daki tüm bağlantılar sizin bağlı kuruluş kimliği onlara bağlı böylece satışlarınız sayılır.

Bir iTunes veya Amazon üyesi değilseniz, farklı boyutlarda reklam spotlarıyla istediğiniz herhangi bir satış ortağı programını veya reklam şirketini tanıttığınızda endişelenmeyin.

SEO Optimize Edilmiş

Tüm sayfalar OpenGraph meta etiketleri ile optimize edilmiştir ve web sitenizi taramak ve dizinlemek için Google gibi arama motorları için mükemmel bir arama motoru dostu url yapısı içerir. Arama motoru sonuçlarını iyileştirmek için kendi benzersiz sayfa başlıklarınızı oluşturmak için metin ekleme seçeneğiniz de vardır.

Modern ve duyarlı tasarım, mobil, masaüstü veya tablet kullanıcılarının web sitesini görüntülemelerine ve gezmelerinde de kolaylık sağlıyor.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

7.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general