Ücretsiz Scripti indir

Bookingo Otel Rezervasyon Scripti – Hotel Booking System

0

Merhaba arkadaşlar bugün profesyonel otel rezarvasyon scripti sizlerle. Oteliniz var ve odaları anında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinize kiralamak istiyorsanız bu ücretsiz script bütün işlerinizi görecek. 10 dan fazla dil desteği ile şimdi sizlerle.

Rezervasyon Rezervasyon Sistemi – rezervasyonları yönetebilmeniz, oda doluluk durumunu kontrol edebilmeniz, ödemeleri çevrimiçi olarak alabilmeniz ve sizi sıklıkla ziyaret edenlerle iletişim halinde tutabilmeniz için mükemmel bir platformdur ve çevrimiçi olarak otel avantajlarınızı ve özelliklerini tanıtmanızı sağlar.

Admin Demo 

Kullanıcı: admin
Geçiş: demo123

  Bookingo Hotel sistemi, resim, açıklama ve fiyat gibi oda envanteri yanı sıra yetişkinlerin ve oda başına çocukların sayısını içerebilen bir kontrol panelinden özelleştirebileceğiniz bir veritabanı içerir. İstediğiniz zaman işinizi kontrol altına almanıza izin veren rezervasyonları, satışları ve iptalleri de inceleyebilirsiniz.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general