Ücretsiz Scripti indir

ZoxPress v1.04.0 – WordPress Haber Teması İndir

3

ZoxPress v1.04.0 – Ücretsiz WordPress Haber Teması İndir

ZoxPress, 8 yıldan fazla WordPress tema geliştirme ve müşteri girdisinin doruk noktasıdır. Yıllar boyunca pek çok yeni özellik ile birleştirilen ZoxPress, mümkün olan en profesyonel haber sitesini yayınlamak istediğiniz her aracı ve tasarımı size sunar. 100 farklı ana sayfa kombinasyonu, yepyeni Gece Modu, Paralaks Sıralı Makale Reklamları, Otomatik Yüklenen Mesajlar, Tek Tıkla Demo Yükleme ve diğer birçok özellik ile ZoxPress, satın aldığınız son haber teması olabilir!

ZoxPress – All-In-One WordPress Haber Teması – 1 ZoxPress – All-In-One WordPress Haber Teması – 2 ZoxPress – All-In-One WordPress Haber Teması – 3 ZoxPress – All-In-One WordPress Haber Teması – 4

Diğer Temel Özellikler
50’den fazla Başlık Seçeneği – Menüyü, logoyu, hamburger menüsünü, Woocommerce alışveriş sepetini, sosyal ağ düğmelerini veya özel HTML’yi nerede görüntüleyeceğinizi seçerken her başlık bölümünün genişliğini ve yüksekliğini kolayca ayarlayın. Ayrıca, bir görüntüyü üst başlığın arka planı olarak ayarlamanızı sağlayan WordPress’in başlık resmi özelliği ile de uyumludur.

14 Yazı Düzenleri – Tüm yayınlar veya tek tek yayınlar için kendi çarpıcı yayın düzeninizi seçin.

Google AMP Uyumlu – Standart ZoxPress sitenizle aynı görünümü ve hissi korurken, yazılarınızın Google AMP sürümüne sahip tüm mobil cihazlara yıldırım hızında yayınlar gönderin.

WooCommerce Uyumlu – Haber sitenizin tam WooCommerce uyumluluğu ile güzel bir e-ticaret bölümü oluşturun.

SportsPress Uyumlu – Takımlar, programlar, puan durumları ve skorlarla bir spor sitesi kurmak ister misiniz? ZoxPress, önde gelen spor eklentisi SportsPress ve SportsPress Pro ile tamamen uyumludur.

900+ Google Yazı Tipi – Sitenizdeki her farklı metin türü için yazı tipi, ağırlık ve metin dönüşümünü ayarlamak üzere 900’den fazla Google Yazı Tipinden herhangi birini kullanın.

81 $ Ücretsiz Eklentiler Dahil! – Yorumcu Eklentisi, Theia Post Slider ve Theia Yapışkan Kenar Çubuğu temaya ekstra ücret ödemeden dahil edilir.

Tamamen Duyarlı – ZoxPress, tüm cihazlarda aynı şaşırtıcı düzeni ve işlevselliği sunar ve Mobile-First tasarımıyla üretilmiştir.

Öne Çıkan Başlıklar – Çoğu büyük haber ve dergi sitesi, öne çıkan içerik bölümlerinde daha kısa “teaser” başlıkları kullanır. ZoxPress, ana sayfadaki ve kategori sayfalarındaki Öne Çıkan Yayınlar bölümünde öne çıkan öğelerinizi süslemek için size aynı seçeneği sunar.

Retina Hazır – Tüm retinaya hazır cihazlarda canlı ve keskin bir görünüm sağlamak için ayrı retina logolarını kolayca yükleyin.

Yapışkan Özellikli Videolar – ZoxPress, yazılarda öne çıkan videoların küçülmesini ve ekranın altına yapışmasını sağlamak için isteğe bağlı bir özellik ile birlikte gelirken, büyük haber sitelerinde görüldüğü gibi sayfayı her zaman görünür durumda tutar. Kullanıcı daha sonra videoyu kapatmak için bir düğmeyi tıklatabilir.

Sınırsız Reklam Birimleri – ZoxPress, size reklamlarınızı yerleştirmek için sayısız seçenek sunmak için mevcut reklam alanından tam olarak yararlanır. Reklam birimleri, herhangi bir boyutta reklamı barındırabilen ayarlanabilir yükseklik ve genişliğe sahip bir ana büyük şerit alanı, kenar çubuğunda herhangi bir yükseklikte 300 piksel genişliğinde reklamlar ve ana sayfa pencere alanı alanındaki herhangi bir boyutta liderlik reklamı barındırabilen bir Reklam Widget’ı içerir. ZoxPress ayrıca ekranın genişliğini ve içerik alanının arkasındaki siteyi kapsayan bir Duvar Kağıdı Reklamı ile birlikte gelir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

genç porno

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general