Ücretsiz Scripti indir

WP-Optimize Premium İndir v3.2.9

1

WP-Optimize Premium v3.2.9

WP-Optimize eklentisi, WordPress içerik yönetim sistemi bilgilerinizi saklamak için kullandığınız MySQL veri tabanı üzerinde iyileştirmeler yapmanıza olanak sağlar. İş yerlerimizde yapmış olduğumuz rutin temizlik ve düzenleme ihtiyacımız, aynı şekilde veritabanımız içinde geçerlidir.

Sitenizin hızlı ve sorunsuz çalışması için veritabanı optimizasyonu son derece önemlidir. Belki çok fazla tekrarlamış olabiliriz, ancak ileride felaketlerle karşılaşmamak için önleminizi aldığınızdan emin olmalısınız.

WP-Optimize, veritabanınızı temizleyen, büyük resimlerinizi sıkıştıran ve sitenizi önbelleğe alan devrim niteliğinde, hepsi bir arada bir eklentidir. Bu basit, popüler ve son derece etkili araç, web sitenizi hızlı ve tamamen optimize etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir! SEO’yu artırmaya yardımcı olun, kullanıcıların hemen çıkmasını azaltarak müşterileri koruyun ve daha az sunucu kaynağıyla daha fazlasını yapın.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general