Ücretsiz Scripti indir

Web-cart 2.1 – Alışveriş Scripti – Eticaret Scripti İndir

2
Web-cart 2.1 – Alışveriş Scripti – Eticaret Scripti İndir – Web-cart 2.1 – Multi Store eCommerce Shopping Cart Solution

Webcart is a powerful Multi-Store Shopping Cart Software. It is a platform building an online store. It accepts the customer’s payment and organizes the distribution of that information to the merchant, payment processor, and alternative parties.

Webcart is a powerful Multi-Store Shopping Cart Software. It is a platform building an online store. It accepts the customer’s payment and organizes the distribution of that information to the merchant, payment processor, and alternative parties.

Webcart can help you to start and manage your online stores with ease. It supports multiple storefronts which mean customers can easily switch between them and buy products from their preferred stores. Hence, all the storefronts are managed from a single Admin Panel. In addition, you can assign staff to a store with a particular role having access control. Also, roles can be created based on permissions and there are over 60 permissions available.

Webcart, güçlü bir Çok Mağazalı Alışveriş Sepeti Yazılımıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturan bir platformdur. Müşterinin ödemesini kabul eder ve bu bilgilerin üye işyerine, ödeme işlemcisine ve alternatif taraflara dağıtımını organize eder.

Webcart, güçlü bir Çok Mağazalı Alışveriş Sepeti Yazılımıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturan bir platformdur. Müşterinin ödemesini kabul eder ve bu bilgilerin üye işyerine, ödeme işlemcisine ve alternatif taraflara dağıtımını organize eder.

Webcart, çevrimiçi mağazalarınızı kolaylıkla başlatmanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir. Birden fazla vitrini destekler, bu da müşterilerin aralarında kolayca geçiş yapabileceği ve tercih ettikleri mağazalardan ürün satın alabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, tüm vitrinler tek bir Yönetici Panelinden yönetilir. Ayrıca, erişim kontrolüne sahip belirli bir role sahip bir mağazaya personel atayabilirsiniz. Ayrıca, izinlere göre roller oluşturulabilir ve 60’ın üzerinde izin mevcuttur.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general