Stok Depo Yönetim Yazılımı

-1

Merhabalar,

Sstoklarınızı girebileceğiniz ve anlık olarak stoklarınızı görebileceğiniz çok şık bir stok depo yönetim yazılımı hazırladım. Sistem PHP+PDO ile kodlandı mobil uygulama yapısı cordova ile çalışmaktadır tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Sistem Dili: PHP + PDO [mobil uygulama için cordova kullanıldı]
Ürün Girişi: Hem manual hemde QR desteği ile
Ürün Çıkışı: Hem manual hemde QR desteği ile

Yönetim panelinizden yeni bir ürün kartı açtiğiniz zaman bu karta özel bir QR kod atanmaktadır. Bu QR kodları dilerseniz sticker’a çıkartarak ürünlerinize yapıştırabilirsiniz aynı zamanda android telefonlar yada tabletler vasitası ile mobil uygulamayı kullandığınız zaman stok giriş ve çıkışlarını kolayca yapabilirsiniz veya manual olarak stok giriş – çıkış işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Yazılım Lisansı: Tüm yazılım uçtan uça şifresizdir. Herhangi bir kısıtlama veya lisanslama yoktur. Ömür boyu kullanabilirsiniz.
Mobil Uygulama: Mobil uygulama dosyaları yanında verilicektir. Cordova kullanmayı bilmeyenler için mobil uygulamayı biz yaratabiliriz.
Yazılımımız tamamen geliştirilmeye %100 açıktır.
Yazılımın elementleri de verilicektir.

Fiyat:19.90 ₺
Yazılımın kullanılacağı alan adını mutlaka belirtiniz.
Demo (demo yükleniyor eklenicek)
Panel bilgileri: admin – admin


iletişim: 0537 574 6732


We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general