Ücretsiz Scripti indir

RockWell v2 – Portföy ve Blog WordPress Teması İndir

0

RockWell v2 – Portföy ve Blog WordPress Teması

RockWell v2, benzersiz tasarım ve profesyonel özelliklere sahip güçlü bir wp şablonu. Tamamen kullanıcı dostu ve kullanımı kolay. Özelleştirmesi kolay ve en önemlisi, tüm kullanıcıların yaratıcılığınızı ortaya çıkarmasına olanak tanır. Kullanarak eğlenceli, yüksek sesli ve çok yönlü. Tasarımcı, fotoğrafçı , işletme veya profesyonel bir blogcuolmanız farketmez. Bu web tasarımı seçtiğiniz her tür konuya ve nişe uyacaktır. Tamamen google adsense uyumludur.

Günümüzün popüler modern WordPress Şablonları kavramlarını takip eder. Çünkü özellikle müzik ve portföy siteleri için oluşturulmuştur.Ayrıca her zaman bunun üzerine biraz ekstra ekler her şeye.

RockWell v2, Arka uçtan ön yüze, her fikirde. Her tür web tarayıcısına birkaç saniyede yüklenir. Hafif özelliklerle iyi kodlanmıştır. Mantıksal olarak yapılandırılmış kod, tüm WordPress temaları arasında bu cesur ifadeyi güçlendirir. Çünkü her yönden tamamen benzersizdir ve bu web tasarımını kullanarak web sitenize başladığınızda kesinlikle şaşıracaksınız. WordPress çağında veya topluluğunda tam bir acemi olsanız bile. Hem muhteşem (Fresh-Panel)’de hem de video yorumlarında sizi bekleyen yazılı talimatlar yararlı olacak. İhtiyacınız olduğunda sadece bir tık uzağınızdadır.

WordPress Tema Yükleme Adımları

Tema yüklemek için daha detaylı bilgiye Tema Nasıl Yüklenir sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Takıldığınız bölümler hakkında yorum alanımıza bilgi bırakabilirsiniz. Bizler elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temayı yüklemeden önce (wordpress) sitemizin yüklenmiş ve aktif olduğunu düşünürsek temayı yükleme işlemine başlayabiliriz.

Tema indir, Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim. 

1- kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim. (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.
2- Web sitenizin (wordpress admin paneli)nizden solda bulunan menülerde sırası ile. (Görünüm — Temalar — Yeni ekle) bölümünden (yeni ekle) basın. Ekle butondan indirdiğiniz (temamız.zip) dosyanızı seçin ve (yükle) deyin.
3- Hemen ardından yükleme işlemleri bittiği anda (etkinleştir) diyelim.

Temamızın gerekli (Eklentileri)!ni (Kuralım ve Aktifleştirelim).

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın  (Demo içeriği)’ni nasıl yükleriz.

5- Panelimiz üzerinden (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek. (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.
6- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz. Daha sonra (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar.

 

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

1 Comment
  1. Tema çok güzel duruyor.

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general