Ücretsiz Scripti indir

Remal v2.4.2 Responsive WordPress Blog Teması

0

Remal Duyarlı WordPress Tema Awesome Look Drop-Down Menüler, güzel Sosyal medya Paylaşım Simgeler, Mouse Hovering Güzel Arama Çubuğu, Sağ Kenar çubuğunda Profesyonel Sosyal Medya Widget Posting görünümünde gibi çarpıcı özellikleri sahip TieLabs tarafından tasarlanan Premium Dergi Galeri Stil WP Blog Şablon , Popüler Son Sekme, Yorumlar ve Etiketler Sekmeli Seçenekler Sekmeli Widget, Altbilgideki Üst Düğme, Altbilgideki 3 Sütun, Hızlı Yükleme Hızı vb.
Remal Duyarlı WordPress Haberler Dergi Tema masalı görünümlü Düzen tarzı olan Ses, Galeri, Resim, Alıntı, Standart, Videolar ve Duvar Kağıtları için uygun temiz video web tasarım. Bu iPod, iPad, Tablet ve diğer PC’ler vb. Herhangi bir elektronik cihaz herhangi bir ekran çözünürlüğünü benimseyebilir Tam Duyarlıdır. Birden fazla renk tam ekran arka plan, yazıya bir stil vermek için 15 Renk şemaları ile birlikte gelir, RTL Tam Destek vb. Daha fazlası Aşağıda açıklanan daha yüksek kaliteli özelliklerini görebilirsiniz.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general