Ücretsiz Scripti indir

Ramom v2 – Hastahane teşhis faturalandırma sistemi Scripti

0

Ramom v2 – Hastahane teşhis faturalandırma sistemi Scripti

Ramom v2, güvenli, modern ve duyarlı bir teşhis faturalandırma sistemi ve doktor randevu yönetim sistemidir. PHP ve CodeIgniter çerçevesi tarafından ayrıca geliştirilmiştir. Tanı ve çevrimiçi tıbbi randevular göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ramom aynı zamanda eksiksiz bir teşhis yönetimi otomasyonu web uygulamasıdır. Bu komut dosyası, herhangi bir teşhis merkezi, klinik, patoloji merkezi, hastane patoloji bölümü için mükemmeldir.

Ramom v2 Harika Özellikler

Codeigniter’ın en son sürümü. Hatta İyi belgeler. Güçlü Office muhasebe modülü. Ayrıca Duyarlı CMS Web Siteleri. Envanter yönetimi (reaktif). Dahası Rulo baskısı. Hasta bilgileri. doktor sevk ayarları. Rapor komisyonu idaresi ve doktorlar öder. Doktorlar Takvimi. Tıbbi ofis. Genelkurmay Başkanı. maaş. Yönetici ayrılıyor. Personel katılımı. bilet. Araştırma raporu. Büro muhasebesi. Gelir giderleri. Tüm sayfaların arama motoru optimizasyonunu yönetin. XSS saldırısına karşı güvenli. SQL enjeksiyonuna karşı güvenli. CSRF saldırısına karşı güvenli. Aynı zamanda Düzenlemesi kolay.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general