Ücretsiz Scripti indir

Overflow – Blog ve Dergi Ücretsiz WordPress Teması

0

Overflow – Blog ve Dergi Ücretsiz WordPress Teması İndir

Overflow. Yaşam Tarzı Blogları ve Dergileri için Çağdaş WordPress Teması
Overflow. , yaşam tarzı blogcuları, dergileri ve sosyal etkileyicileri için temiz ve iyi düşünülmüş bir WordPress temasıdır.

Bir Temada 9 Güzel Tasarlanmış Demo
İmza özelliği olan Demo Switcher sayesinde, içeriğinizi etkilemeden istediğiniz zaman yeni bir demo uygulayabilirsiniz. Gösterilerden birinden sıkıldığınızı düşünüyorsanız, yeni bir tane uygulayın ve blogunuzda veya derginizde tamamen farklı bir görünüm elde edin.

Öne Çıkanlar
Öne çıkan mesajların güzel bir ızgarada gösterilmesi. Öne çıkan gönderilerinizi kategoriye, etikete veya gönderi numaralarına göre filtreleyebilir, tarih veya görünüm numarasına göre sıralayabilir ve hatta gönderilerin yayınlandığı zaman dilimi için sınırları belirleyebilirsiniz.

Kategori Filtreleri
İçerik ağırlıklı web siteleri için kategori sayfalarında alt kategori filtresini etkinleştirin. Ziyaretçilerinizin kategoriler ve alt kategoriler arasında gezinmelerine ve aradıkları gönderiyi bulmalarına yardımcı olur.

Çoklu Sayfa Başlığı Türleri
Yayınlarınız ve sayfalarınız için üç farklı sayfa başlığı türü vardır. Öne çıkan yazılarınızın başlığını bir görüntü kaplamasıyla görüntüleyin veya sayfa başlığınızı dikey ve kare önizleme görüntüleriyle harika görünecek şekilde sütunlara bölün.

Akıllı renkler
Üstbilginiz veya altbilginiz için koyu bir arka plan rengi seçtiğinizde, metin ve bağlantılar rengi otomatik olarak beyaz olarak değişir. Seçiminize bağlı olarak çoğu otomatik olarak çalışacağından, çok fazla renk seçeneği ayarlamanıza gerek yok.

Anında Canlı Önizleme ile özelleştirin
Tüm tema seçenekleri yerel WordPress özelleştirme özelliği ile yapılandırılabilir. Güncel olmayan ayar sayfalarını unutun ve değişiklikleri görmek için sayfanızı manuel olarak yenileyin. Mükemmel blogunuzu veya medyanızı yapılandırırken tüm değişiklikleri canlı olarak önizleyin.

Ana Sayfa ve Arşiv Sayfaları için Birden Fazla Arşiv Düzeni
Ana sayfanız ve arşiv sayfalarınız için farklı arşiv düzenlerinden birini seçin. Gönderilerinizi tablo, liste, tam veya duvar mizanpajlarında görüntüleyin.

Birden Çok Sayfa Düzeni
Ana sayfanız, arşivleriniz, yayınlarınız ve sayfalarınız için eşleşen sayfa düzenini seçin. Sol veya sağ tarafta bir kenar çubuğu görüntüleyin veya içeriğiniz için tam genişlikte sayfa düzenini kullanın.

Süper Hızlı Mega Menü
Son gönderilerinizi menü açılır menüsünde küçük resimle gösterin. Endişelenmeyin, içerik yalnızca dinamik olarak istendiğinde, bir kullanıcı üst menü öğesinin üzerine geldiğinde menü web sitenizi yavaşlatmaz.

AMP Desteği
Web sitenizin ana stilleriyle eşleşmesi için AMP sayfalarına stiller ekledik. Web sitenizde Google Hızlandırılmış Mobil Sayfaları etkinleştirmek için resmi WordPress AMP eklentisini etkinleştirmeniz yeterlidir.

Öne Çıkan Gönderileri Ana Arşivden Çıkar
Herkes biliyor ve özellikle Google, yinelenen içeriğin kötü olduğunu düşünüyor. Öne çıkarılan yayınları ana arşivden tek bir tıklamayla hariç tutarak ana sayfanızda yinelenen içerik bulundurmaktan kaçının.

Google Yazı Tipleri
Desteklenen 800+ Google Fonts ile farklı stiller oluşturun. İstediğiniz yazı tipini aşağı açılır menüden seçin ve web sitenizde anında önizleyin – kafa karıştırıcı CSS kuralları veya kod parçacıkları yok.

Ek içerik
Hiç başlığın altına bir reklam spotu yerleştirmek istediniz mi? Veya ana sayfanızdaki öne çıkan yazılar bölümünden önce kısa bir açıklama? Gönderi içeriğinin altında bir abone formu mu var? İmza şablonumuzla, şablon dosyalarını değiştirmeden veya alt temaları geçersiz kılmadan farklı şablon parçalarına herhangi bir içerik ekleyebilirsiniz.

Akıllı Yapışkan Navigasyon
Ana gezinmeyi yalnızca yukarı çıktıklarında görüntüleyerek mobil kullanıcıların görünüm alanını artırın. Veya menüyü sürekli yapışkan kalmaya zorla. Ya da özelliği tamamen devre dışı bırak, sana kalmış! Tek bir tıklatmayla tema ayarlarındaki üç seçenekten birini etkinleştirin.

Yapışkan Kenar Çubuğu
Sayfayı kaydırırken widget’larınızın yapışkan olmasını sağlayın. İki seçenek arasından seçim yapın: ya kenar çubuğunuzun alt kenarına ya da son widget’ın üst kenarına yapıştırın. Reklamı son widget’ınız olarak ayarlayıp sonuncusu seçeneğini belirleyerek reklamınızın dönüşümünü artırın. Diğer temanın yapışkan kenar çubuklarından farklı olarak, bizim etkindir ve tabletlerde veya cep telefonlarında titremez. Yerel tarayıcının yapışkan konumunu kullanarak, yalnızca masaüstlerinde değil cep telefonlarında da harika bir şekilde hareket eden yapışkan bir kenar çubuğu oluşturduk.

Akıllı Çok Seviyeli Menü
İçeriğinizi nasıl yapılandıracağınıza karar veren sizsiniz. Temamız ana menünüzdeki sınırsız seviyeleri destekliyor. Vitrinde açılır menü alt menüsünü görüntülemek için yeterli alan yoksa, bunun tersi görünür. Ayrıca mobil dokunmatik cihazları da destekliyor.

Widget’lı Mobil Dışarı Kayar Menü
Mobil cihazlarda hamburger simgesine tıkladığınızda mobil menüyü görüntüleyin. Ayrıca, düzenli bir kenar çubuğundaki gibi sosyal bağlantıları, abonelik formunu, Facebook hayran sayfasını veya diğer herhangi bir widget’ı mobil menünüze yerleştirebilirsiniz.

Akıllı Özellikli Mesaj Kaynakları
Öne çıkan posta bölümünün farklı posta kaynakları olabilir. Yayınları etikete veya kategoriye göre filtreleyebilir ve yayınları tarihe göre sıralayabilir, görünümlere görüntüleyebilir veya hatta yayınların yayınlandığı zaman dilimini belirleyebilirsiniz.

Sayfalandırılmış Gönderiler
Yayınlarınızı birden fazla sayfaya bölün .

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general