Ücretsiz Scripti indir

Open Upload v0.4.2 Dosya Upload Scripti

0

Open Upload, içerisinde yönetim panelide bulunan ve üyeler, yöneticiler ve üye olmayanlar şeklinde gruplara ayrılmış ve her gruba özel olarak seçenekler sunabildiğiniz bir scripttir. Yani admin grubuna dosya yüklerken şifre koyabilme özelliğini ekleyebilirken bunu üyelere ve üye olmayanlara kaldırabilirsiniz. Yapısı itibariyle kullanılabilecek sağlam dosya upload scriptidir.

Sistem Gereksinimleri
PHP 5 veya üzeri
Upload fonksiyonunun açık olduğu bir sunucu
.htacces için mod_rewrite özelliği
GD resim kütüphanesi

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz veritabanına SQLklasöründe bulunan 1.sql2.sql3.sql dosyalarından öncelikle 1.yi import ediniz. Daha sonra 2. ve 3. olarak import işlemini tamamlayınız.

2. Daha sonra Site Dosyaları > www > config.inc.php.example dosyasını açarak içerisinde 8.satırdaki http://yourdomain.com kısmına scripti kurduğunuz sitenin adresini yazınız. Fakat en sonunda / işareti olmamasına özen gösteriniz.

3. Yine aynı dosya içerisinde 30. satırda aşağıda en sonda tek tırnak içerisinde bulunan kısımlara oluşturmuş olduğunuz database bilgilerinizi giriniz.

1
2
3
4
$CONFIG['database']['host']='localhost';
$CONFIG['database']['user']='databaseuser';
$CONFIG['database']['password']='databasepwd';
$CONFIG['database']['name']='openupload';

4. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız. Dosyaları attıktan sonra aşağıda belirtmiş olduğum klasörlere CHMOD değeri olarak 777 veriniz. Daha sonra www.site-ismi.com şeklinde sitenize giriş yapınız ve scriptin kurulum aşamalarına geliniz. Burada tüm adımları doğru ayarladıktan sonra scriptiniz kurulacaktır.

1
2
3
4
CHMOD 777 verilecek klasörler
data
data > tmp
templates_c

Admin Paneli: http://localhost/index.php?action=admin şeklindedir.

Kullanıcı Adı ve şifreniz kurulum aşamasında yazmış olduğunuz bilgilerdir. Admin paneline girebilmek için öncelikle kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

8.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general