Ücretsiz Scripti indir

Nakliye & Lojistik Scripti (Yazılımı) V2

0

nakliyev2-scripti-ücretsiz-indir-2

Merhaba bir Nakliye Scripti serisinin 2 versiyonu ile huzurlarınızdayım.  Bir nakliye sitesini mi yapmak istiyorsunuz?, O zaman ücretsiz olarak sizlere dağıttığımız bu script tam size göre . Şık tasarımı ile gerçekten sıfır hata ile kodlanmış bu nakliye scriptini incelemelisiniz.

Kurulum İçin,

Öncelikle bütün scriptlerde olduğu gibi size vermiş olduğum dosyaları Ftp ile gönderiyoruz.

Sonrasında bir veri tabanı oluşturarak veri tabanınızı import etmelisiniz.

Bunları yaptıktan sonra dosyalarımızın olduğu yere gelerek ozzzpanel\system dizini içerisinde, ayar.php’de aşağıdaki satırları oluşturduğunuz veritabanı bilgilerinizi giriyoruz.

Düzenlediğimiz dosyayı ilgili alana tekrardan gönderiyoruz.

Aynı dizin içerisinde yani system klasörü içerisindeki Fonksiyon.php dosyasını da düzenlemeniz gerekmekte, burada yapmamız gereken 14 satırdaki localhost yazan kısımı bulmak ve o iki tırnak arasındaki  localhostu silmek(tırnakları silmemeye dikkat edin önemli), sonra bu tırnaklar arasına kurmuş olduğunuz web sitenizin adresini yazın, örnek verirsek siteadresiniz.com , Önemli olan konu ise site adresinizin başında ne bir http ne bir www,  ikisinin de olmaması gerekiyor. Ve tırnaklar arasında yanı adresi yazdınız, tırnaklar ile arasında, sağında solunda bir boşluk bırakmamaya dikkat edin. Bu kadar kaydedin ve Ftp ile gönderdiğiniz  alana gönderin.

Panel Giriş İçin,
Siteadi .com/ozzzpanel/ şeklinde girin
Kullanıcı Adı : admin
Şifre : admin

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

7.5 Total Score

Add your review  |  Read reviews and comments
1 Comment
  1. Merhabalar,
    Scriptte shell açıkları vardır. 4 adet hemde bilginiz olsun shelleri temizledikten sonra kullanınız.

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general