Ücretsiz Scripti indir

MEGA İlan Scripti

0

Mega ilan scrip’ ti php ilan scriptleri arasında en iyilerinden birisidir. İlan scriptlerinde aranan bütün özellikler mevcut olup kurulumu da oldukça kolaydır. İndirdiğiniz dosyaları ftp ana dizinine attıktan sonra sql dosyasını da PhpMyAdmin’den içe aktarıp kullanabilirsiniz.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

3 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. Selamün Aleyküm. Bu scripti sorunsuz kurdum. Her şey mükemmel. Yalnızca seourl yi bir türlü yapamadım. bilen varsa Allah rızası için bir yol göstersin.

  2. Ben şimdi indirdim dosyaları aktarıyorum bakalım yalanmı doğrumu artık kimseye güven olmuyor sağlıklı icerik paylaşımı yapımıyor tekrar yorum atıcam bilgi vericem sorunları halledersem duzelttiğim yerleri sizlerle bilgilendireceğim..

  3. Bunu kesinlikle kurmayın boş tema ölmüş bir tema Bütün ayarlamaları yaptım olmadı php my admin duzeltmelerini kendime gore ayarladım yine de olmadı Bence kaldırın bu temayı guncelleyin veya boşuna uğrasmasın arkadaslar .

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general