Ücretsiz Scripti indir

Live Support Chat v3.5.2 – Canlı Sohbet Destek Scripti

1

Canlı Sohbet Destek Scripti

Canlı Sohbet Destek Scripti

Güzel, basit ve işe yarıyor! Canlı Sohbet 3 sizi web sitenizin ziyaretçilerine yakınlaştıracak ve web sitenizde mahsur kalan müşterileri ortadan kaldıracaktır.

Web sitenizin ziyaretçileri ile sohbet etmeye başlayın, müşterilerinize yardımcı olmanın en iyi yolu. E-postadan çok daha hızlı ve telefondan daha verimli. Müşterilerinizi hayal kırıklığına uğratmayın, bugün Canlı Sohbet 3’e ulaşın.

Hiç bir online mağazada alışveriş yaptınız mı? Elbette, ama bir ürün hakkında emin bir soru vardı! Canlı Sohbet 3 olmadan, sahibi ile e-posta ile iletişim kurma seçeneğine sahipsiniz ve bekleyin ve bekleyin ve bekleyin veya bazen aramak için bir telefon numarası bulacaksınız, evet, ama siz beklemeyin veya kimse cevap vermiyor. Çevrimiçi ziyaretçilerinize yardımcı olmanın ve satışları artırmanın hemen ardından soruları yanıtlama zamanıdır.

Müşterilerinizle eksiksiz bir grup sohbet çözümü içeren ilk biziz. Artık sadece müşterilerinizle birebir sohbet etmek mümkün değil, aynı zamanda web sitenizin ziyaretçi veya istemcilerini 50’ye kadar grup sohbetine davet edebilirsiniz. Müşterilerinizle geri bildirimleri öğretmek veya paylaşmak için mükemmel bir yer.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general