Ücretsiz Scripti indir

Kuyumcu E-Ticaret Scripti – Ücretsiz indir

-1

Kuyumcu E-Ticaret Scripti, Mücevher işi için ayrıca hazır bir alışveriş sepeti çözümüdür. Renkleri markanıza uyacak şekilde kolayca değiştirmek için basitçe kurup ve CMS Editörünü kullanabilirsiniz. Bu duyarlı temiz tasarım, mağazanızın mobil cihazlarda ayrıca masaüstü bilgisayarlarda olduğu kadar iyi görünmesini sağlar.

Kuyumcu E-Ticaret Scripti, mağazanıza bir logo, kategori, ürünler ve aynı zamanda diğer bilgilendirici sayfa ekler. Ayrıca 48 saat içinde siparişleri kabul etmeye hazırsınız. PHP tabanlı çok amaçlı e-Ticaret scriptimiz, ayrıca insanları girişimci olmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Bu iş dünyasında herkes alışverişini kolaylaştırmak için online alışveriş yapmayı tercih ediyor çünkü zaman alıyor. Hazır Multivendor e-Ticaret betiğini uyguladık . Farklı bağımsız satıcıların ürünleri web sitenizde görünecek ve ayrıca  kullanıcılar web sitenizden alışveriş yapabileceklerdir. Kuyumcu Scripti aynı zamanda açık Kaynaklı Çok Amaçlı Alışveriş Sepeti Komut Dosyasıdır. Her satıcı kendi yönetici panelini yönetebilir ve ürünleri ve ayarları isteğine göre özelleştirebilir. Çok Satıcılı E-Ticaret Komut Dosyası, dahası Yönetici, Satıcı ve Müşteri oturumlarına sahiptir. Multivendor E-Ticaret Komut Dosyası, MySQL Veritabanı ile Core PHP, HTML5‘te geliştirilmiştir.

E-Ticaret Scripti Script Özellikleri

1 – Satıcı Yönetimi.
2 – Ürünleri, Kategorileri, Nitelikleri Yönet.
3 – Siparişleri Yönet.
4 – Online ödeme.
5 – İade Talep Siparişleri.
6 – Ayrıca (Facebook, İnstagram, Twitter, Google) gibi giriş imkanı sunar.
7 – Kullanıcı Yönetimi.
8 – Konumları Yönet.
9 – Teklifleri ve İndirimleri Yönetin.
10 – Push bildirimleri.
11 –İletişim / Sorgular.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general