Ücretsiz Scripti indir

Kayebo v1.8 Dijital Market Scripti

0

Kayebo Marketplace, en güvenilir, güçlü ve otomatik pazar sistemi sistemidir. Web sitenizin teması tamamen özelleştirilebilir, akıllı çerçeve ve saf php üzerine inşa edilmiştir. Tamamen templated bir istemci ve yönetici alanı ile, Kayebo istediğiniz kadar veya az değiştirilebilir. Aşağıda, komut dosyası dahil tüm özelliklerin bulunduğu bir liste bulun. Yazılımımız hakkında, kurulum, kişiselleştirme veya tasarım gibi sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

1 Comment
  1. S.a Hocam Acil Destek ! Verirseniz Sevinirim İnstall Yaptıktan sonra Böyle Bir Hata Alıyorum !

    Step 6 out of 8 – Ready to install
    Database error: Duplicate entry ’21’ for key ‘PRIMARY’

    Query: INSERT INTO `categories` (`id`, `name`, `inmenu`) VALUES(21, ‘Contents’, 1),(22, ‘Calendars’, 1),(23, ‘Countdowns’, 0),(24, ‘Forms’, 1),(25, ‘Images and Media’, 0),(26, ‘Navigation’, 0),(27, ‘Polls’, 0),(28, ‘Ratings and Charts’, 0),(29, ‘Shopping Carts’, 1),(30, ‘Search’, 0),(31, ‘Social Networking’, 0),(32, ‘Miscellaneous’, 0)
    We are now ready to proceed with installation. At this step we will attempt to create all required tables and populate them with data. Should something go wrong, go back to the Database Settings step and make sure everything is correct.

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general