Ücretsiz Scripti indir

Journal Profesyonel Opencart Alışveriş Teması

0

journal-v2-16-4-advanced-opencart-theme

Journal Profesyonel Opencart Alışveriş Teması , journal teması, sınıfındaki en iyi özelliklere ve 2000’den fazla düzenlenebilir seçeneğe sahip, mağazanız üzerinde tam kontrol sağlayan nihai OpenCart temasıdır. Journal openart teması, istediğiniz kadar basit ve temiz ya da karmaşık ve renkli olabilir.

TEMA ÖZELLİKLERİ

ÇOKLU LEVEL MENÜLER

Son olarak, özel öğeler veya mevcut kategoriler veya alt kategoriler ile karmaşık navigasyon sistemleri oluşturmanızı sağlayan esnek bir kategori menüsü. Tek yapmanız gereken, menü öğelerinizi istediğiniz şekilde adlandırmak, ardından diğer özel öğelerden (özel bağlantılarla) veya mevcut kategorilerden oluşan alt menüler eklemek. Sınırsız iç içe geçmiş alt kategoriler oluşturabilir ve çok düzeyli bir açılır menüde gösterilecektir. Menünüzde göstermek istediğiniz kategoriler üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

ULTRA SORUMLUSU

Her şey için daha fazla alan sunan 1220 piksel geniş ekran düzeni ve arka planın daha fazlasını gösteren standart 980 piksel genişliğinden birini seçin. Her iki seçenek de 320px’e kadar çok hassastır.

FULLSCREEN ARKA VEYA SLIDESHOWS MODÜLÜ

Sınırsız tam ekran arka planları veya slayt gösterisi modülleri oluşturun ve sitenize herhangi bir yere yerleştirin. (Farklı sayfalardaki farklı arka planlar). Modülleri tüm sayfalarda veya sayfa bazında bir sayfada global olarak konumlandırabilirsiniz. Bazı sayfalarda Tam Ekran Arka Planları ve diğerlerinde güzel bir desen olabilir. Modül 8 geçiş efekti, zamanlama ve otomatik oynatma seçenekleri sunar. Her modül örneğinin kendi geçişleri ve ayarları vardır. Her bir ürün veya kategori için özel düzenler oluşturabilir ve herhangi bir sayfaya farklı bir modül yerleştirebilirsiniz. Mağazanızın arka planları üzerinde tam kontrolünüz var!

ÖZEL BÖLÜMLER MODÜLÜ

Her temada aynı eski “Öne Çıkan, Özel, vb” modülleri bıktınız mı? Son olarak, kendi özel ürün bölümlerinizi oluşturabilir ve istediğiniz her şeyi onlara adlandırabilirsiniz. Herhangi bir ürüne herhangi bir ürün ekleyebilir ve farklı sayfalarda farklı ürün setleriyle sınırsız modül yerleştirebilirsiniz. Bir modül örneğinin tek bir bölümü veya sayfaya sığabilecek kadar çok bölümü olabilir. İsterseniz standart OpenCart modüllerini (Öne Çıkan, Özel Ürünler, En Çok Satanlar vb.) Kullanabilirsiniz. Artık ürünleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz.

\
KENDİNİZE ÖZEL SKİNLERİNİZİ KAYDEDİN

Sağlanan kaplamalardan herhangi birini değiştirin ve değişikliklerinizi kendi özel kaplamalarınız olarak kaydedin. Renkler, arka plan desenleri, yazı tipleri ve hatta herhangi bir özel kod dahil olmak üzere kontrol panelinden tüm ayarları özelleştirin ve kaydedin. Sonsuz yaratıcı olanaklar!

SORUMLU SLIDER

Yönetim Panelinden düzenlenebilir 24 geçişli Duyarlı Kamera kaydırma modülü. Herhangi bir sayfaya birden fazla modül yerleştirin. (Üst kaydırıcılar, Yan Sütunlar, vb.) Her modül örneğinin kendi geçişleri ve ayarları vardır. Kaydırıcı modülü ana içerik genişliği tarafından kısıtlanmaz ve herhangi bir görüntü boyutuna uyum sağlayabilir. 2000px genişliğinde bir kaydırıcı yapabilir ve tarayıcıyı yeniden boyutlandırırsanız, orantılı olarak küçülterek pencerenin tüm genişliğini uzatacaktır.

SORUMLU PROMO BANNERS

Herhangi bir sayıda promosyon afişini herhangi bir sayfaya yerleştirin. Modüller sıra başına 1, 2, 3, 4, 5 veya herhangi bir sayıda görüntü içerebilir.

AKILLI SATIŞ BADGE

İndirim rozeti, eski fiyat ile yeni fiyat arasındaki% farkını otomatik olarak hesaplar. Yazı tipi, yazı tipi seçenekleri, renk ve arka plan rengini özelleştirebilirsiniz.

ŞİDDETLİ MİKTAR DÜĞMELERİ VE SEÇİM BUTONLARI SEÇ

Ürün miktarı giriş kutusunda artımlı düğmelere sahip olmanın yanı sıra, kullanıcılarınızı gereksiz tıklamaları kaydetmek için ürün boyutlarına ilişkin seçim listelerini düğmeli değiştirme olanağını ekledik. Ürün sayfasına göz atın. Tüm bunlar Kontrol Panelinden isteğe bağlıdır.

SINIRSIZ RENKLER

Denetim Masası’ndan hemen hemen her öğenin rengini veya arka plan rengini değiştirin.
Şeffaf renkler desteklenir. Bu belirli öğeleri saklamak ve göstermek için çok yararlıdır. Sadece herhangi bir rengin alanını boş bırakın ve bu öğe şeffaf hale gelir.

SINIRSIZ KALIPLAR

Web’de kolayca bulunabilen milyonlarca desen arasından seçim yapın. Eşsiz ve farklı görünümler oluşturmak için Gövde, Üstbilgi, Ana İçerik, Yan Modül ve Altbilgiye arka plan desenleri ekleyebilirsiniz.

TÜM GOOGLE FONTS

600’den fazla Google yazı tipi arasından seçim yapın. Tipografiniz üzerinde en üst düzey kontrol için 20’den fazla bireysel öğe üzerinde boyutları, ağırlıkları, stilleri ve metin dönüşümlerini ince ayar yapabilirsiniz.

\
OPSİYONEL SİMGELER İLE ÖZEL MENÜLER

Varsayılan OpenCart üst menülerini kullanın veya özel simgelerle kendi oluşturun. Telefon numaraları veya köprüler gibi statik duyuruları oluşturabilirsiniz. OpenCart kategori menülerinden sonra eklenen ana gezinti çubuğuna ek özel menüler ve alt menüler eklenebilir.

ÖZEL AYAKKABI

İsteğe bağlı Facebook Gibi Kutusu ile sosyal simgeler. Özel simgelerle özel kişiler bölümleri. Özel HTML metin bloğu. Özel ödeme kartları ve özel telif hakkı bildirimi.

ÖZEL KOD KUTUSU

Sky, sitenize özel kod ekleme olanağı sunan sınırdır. Özel CSS veya Javascript ile istediğiniz her şeyi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ve hepsinden önemlisi, her bir cilt temelinde kaydedildiğinden, birbirinden büyük ölçüde farklı olan sınırsız temalar yaratma imkanı veriyor.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

1 Comment
  1. kurulumu hakkında bilgi verirmisiniz

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general