Ücretsiz Scripti indir

HighExpress – Ultimate PHP Çok Satıcılı e-Ticaret Scripti

4

HighExpress – Ultimate PHP Çok Satıcılı e-Ticaret Scripti

HighExpress, bir PHP e-Ticaret Çok Satıcılı MarketPlace Script, HighExpress kendi çok satıcılı pazar oluşturmak için en iyi yoldur.

HighExpress’in özellikleri, kurulumu çok basit, kullanışlı ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü, hızlı ve güvenli ve ayrıca düzenli olarak güncellenmesidir.

Highexpress, herhangi bir kullanıcının ürünlerini satın almasına ve satmasına izin verir ve ayrıca mağazanızın içeriğini yönetmek için gerekli tüm araçları içerir.

Neden HighExpress’i Seçmeliyim?
Kendi çevrimiçi mağazanızı yaratacaksanız veya satıcıların satışlarından kazanmaları için bir pazar platformu oluşturacaksanız, ihtiyacınız olan komut dosyası budur.

Neden?
Deneyimsiz bir kişi için bile modern, en uygun, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.
Kesinlikle herkesin kendi mağazasını açmasına izin verir.
Yönetici ve Satıcılar için çevrimiçi ticaretinizi yönetmek için gerekli tüm araçlara sahiptir.
Son olarak, güvenli, hızlı ve düzenli olarak güncellenir.
Nasıl çalışır?
Her şeyden önce, kullanıcılarınıza sitenizde ticaret yapmak için uygun ve eksiksiz işlevsellik sağlayan bir pazar yaratırsınız.
Kesinlikle sitenizin yöneticisi de dahil olmak üzere herhangi bir kullanıcı pazarınızda kendi mağazasını oluşturabilir ve mallarını satabilir
Site yöneticisi, sitesindeki her satıştan kendisi tarafından belirlenen komisyon yüzdesini alır ve her bir dönem boyunca satıcıların kazançlarını öder.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

xhamster

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general