Ücretsiz Scripti indir

GreenMart – Organik ve Gıda WooCommerce WordPress Teması

0

GreenMart, Güçlü Tema Seçenekleri ile dakikalar içinde herhangi bir unsuru ayarlamak ve değiştirmek için esnek ve özelleştirilebilir bir Organik & Yiyecek WooCommerce WordPress Teması, aynı zamanda kod olmadan Google yazı tiplerini çok kolay ve basitleştirebilirsiniz.

GreenMart, özellikle Food & Organic Online Store için tasarlanmış çeşitli amaçlarla kullanılabilir. GreenMart, işletmenizin Google Arama’da yüksek bir derecelendirme aramasına sahip olmasına yardımcı olan tüm SEO standartlarıyla tamamen uyumludur. GreenMart’ın her sayfası tamamen yanıt veriyor, bu nedenle masaüstü, tablet ve mobil cihazlar gibi farklı ekran cihazlarında kolayca görüntülenebilir. Tüm bunlar müşterilerinizi ilginç bir alışveriş deneyimlerine sahip kılar.

GreenMart, farklı 8+ ana sayfa ile birlikte gelen yüksek kaliteli ve akıllı bir tasarımdır ve size geniş seçenekler sunar. Çok fazla zaman harcamadan amacınız için en iyisini bulmak kolay olacak.

Müşteriye, verileri daha hızlı bir şekilde içe aktarmak için yeni bir işlev sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. “Tek tıklama içe aktar” dır. “Tek tıklama içe aktarma” ile müşteri, her zamanki gibi içe aktarma adım adım verileri içe aktarmaz. İçerik, Widget, Devrim kaydırıcı, Menü, Özelleştir… gibi tüm verileri içe aktarır.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general