FireDate v1.0.2 – Android Arkadaşlık Evlilik Uygulaması İndir

Deal Score+1
Deal Score+1

FireDate v1.0.2 – Android Arkadaşlık Evlilik Uygulaması İndir

Yeni güncellemeyi kontrol etmek için şimdi en son apk sürümünü indirin. Teşekkürler!!

Lütfen burada ayrıntılı belgelere göz atın.

FireDate uygulaması partnerleri ve sohbet toplulukları için komple bir android stüdyo projesidir. kullanıcılar onu çok eğlenceli ve heyecan verici bulacaklar. Android stüdyosu üzerine inşa edilmiş bu uygulama kesinlikle kullanıcıları çekecek premium özelliklere sahiptir. Kullanıcılar sohbet edebilir, çevrimiçi / çevrimdışı durumunu görebilir, beğenebilir, favori yapabilir ve profilini sorunsuz bir şekilde ziyaret edenleri görebilir.

App Google Firebase ile inşa edilmiş gerçek zamanlı sohbet özellikleri. Önceden herhangi bir sunucu maliyeti ödemenize gerek yok, sadece dağıtmanız gerekiyor ve firebase hepsini halledecek. Ayrıca, Playstore’da bu uygulamayı başlatmak için herhangi bir sunucu tarafı komut dosyası ve bunların hepsini bilmeniz gerekmez.

Uygulama Demosu – Demo uygulamasını indirmek ve istediğiniz herhangi bir e-posta / şifre ile giriş / kaydolmak için lütfen Canlı Önizleme’ye tıklayın. Ve bu bilgiler veritabanında saklandığından ve görüldüğü için rastgele e-posta / şifre kullanmayı unutmayın. Ayrıca, uygulama indirme işleminden sonra yüklenmezse, cihazınızdaki galeri / dosyalar uygulamasından da açabilirsiniz.

Keyfini çıkarın!

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Yorum Bırak