Ücretsiz Scripti indir

FileBear v1.5 – Premium File Sharing – Dosya Upload Scripti

0

FileBear v1.5 – Premium File Sharing – Dosya Upload Scripti

FileBear, çoğu amaca uygun bir dosya paylaşım yazılımıdır. Dosyaları arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla paylaşmanıza, kişisel dosya depolama platformu olarak kullanmanıza ve hatta müşterilerinize üstün özellikler sağlamanıza olanak tanır.

Kullanıcı Özellikleri

Dosya yükleme

Kullanıcılarınız tüm dosya türlerini yükleyebilir ve hesaplarına erişebilir

Küçük Resim Oluşturma

Sunucunuzun gerekli tüm modülleri varsa, önizleme görüntüsü oluşturmayı etkinleştirebilirsiniz. Bu, her türlü görüntü ve PDF için önizleme görüntülerini görüntülemenizi sağlar

Dosyalarınızı düzenleyin

FileBear, dosyalarınızı farklı klasörler içinde düzenlemenizi sağlar. Dosyaları ve klasörleri sürükleyip bırakarak taşımak mümkündür.

Favori Dosyalar

Belirli dosyalara sık sık erişmeniz gerekiyorsa, bunları vurgulanacak şekilde işaretleyebilirsiniz.

Premium Abonelik

Kullanıcılar isterlerse premium abonelik satın alabilirler. Farklı ödeme koşulları ve / veya ödeme yöntemleri seçebilirler. Bildirimler etkinleştirilirse, abonelik bitmek üzereyken bilgilendirilir. Kullanıcı kontrol panelinde bir yenileme seçeneği görüntülenir.

Bildirim Postaları

Yapılandırılan kullanıcılar çeşitli hesap etkinlikleri için bildirim e-postaları alırlarsa.

Yönetici Özellikleri

Dasbhoard

Tek bir sayfada tüm önemli bilgiler.

Kullanıcı yönetimi

Tüm kullanıcılarınızı görüntüleyin, ayrıntılarını değiştirin ve premium aboneliklerinizi düzenleyin. Gerekirse, bir kullanıcıyı manuel olarak da silebilirsiniz.

Dosya yönetimi

Kullanıcılarınızın yüklediği tüm dosyaları görüntüleyin. Gerekirse dosyaları silebilirsiniz.

Dosya depolama

Varsayılan olarak üç tip depolama motoru desteklenir. AWS3’te Yerel Depolama, FTP Depolama veya Depolama’yı etkinleştirebilirsiniz.

Ödeme Ayarları

Premium özellikler etkinleştirilirse, varsayılan olarak iki ödeme motoru kullanılabilir: Paypal ve Stripe. Birden fazla ödeme şartlarını ek indirimlerle de tanımlayabilirsiniz.

Email bildirimleri

Kullanıcılarınızı daima güncel tutmalısınız! Bu yüzden zengin bir e-posta şablonları grubu zaten uygulanmış. Kullanıcılarınıza yapılandırılmış bir SMTP sunucusu aracılığıyla bildirim e-postaları gönderebilirsiniz. İsterseniz, her bildirim şablonunu özelleştirebilirsiniz.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

8.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general