5

  • E-Arşiv entegrasyonu

Kurumsal firmalar, fatura kesmek istediği müşterilerine tek bir tuş ile tüm bilgileri e-arşiv portalına otomatik olarak post edebilir.

  • Müşteri yönetimi

Sisteme ekli olan yada sisteme kayıt olan müşterilerinizi detaylı şekilde yönetebilirsiniz.

  • İçerik Yönetimi

İçerik yönetim sistemi sayesinde misafirlerinizin göreceği arayüz alanını tamamen yönetebilirsiniz.

  • Fatura ve Kasa Modülü

Fatura ve kasa modülü sayesinde, kesilmiş yada kesilecek faturalarınızı görebilirsiniz. Kasa modülü sayesinde hangi banka hesabınızda nekadar bakiyeniz olduğunu inceleyebilir yada ekstre alarak gelir giderinizi tam anlamı ile kontrol altına alabilirsiniz.

  • Satış, Yenilenebilir Satış ve Fiyat Teklif Modülü

Satış modülü sayesinde isterseniz kendiniz müşterinize bir satış yapabilirsiniz yada müşteriniz kendi paneli üzerinden otomatik olarak ürün satın alımı gerçekleştirebilir. Yenilenebilir satışlarda ise domain, hosting, teknik destek paketleri gibi paketler oluşturarak aylık, yıllık gibi seçenekler ile döngüye alabilirsiniz. Ayrıca fiyat teklif modülü sayesinde müşterilerinize özel projeler için fiyat sunabilirsiniz.

  • Destek Talebi Modülü

Destek modülü sayesinde müşteri ve firma yetkilisi arasında destek talebi açabilir ve soru, teknik hata gibi problemleri görüşebilecekleri bir özelliktir.

  • Ürün Satış Özelliği

Müşteri paneli üzerinden, müşteriniz anlık olarak ürün satın alabilir. Kredi kartı gibi ödeme yöntemleri ile ürün anlık olarak aktifleştirilir. Havale / EFT gibi ödeme yöntemlerinde ise yönetici onayının ardından sipariş durumu onaylanır.

  • PayTR sanal pos ve İnteraktif SMS entegrasyonu

PayTR sanal pos entegrasyonu sayesinde sadece api bilgilerini girerek müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca İnteraktif sms entegrasyonu sayesinde tüm işlemlerde kullanıcılarınıza sms ve mail gönderimi sağlayabilirsiniz.

 

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general