Ücretsiz Scripti indir

ClipShare 8.0 Pro Video İzletme Scripti

1

ClipShare 8.0 Pro Ücretsiz Video İzletme Scripti İndir

Esnek, güçlü ve güvenilir video, fotoğraf ve oyun barındırma / paylaşma platformumuzu kullanarak, şimdi kolayca kolayca youtube, vimeo, dailymotion, hulu, flickr, instagram, photobucket, 9gag veya miniclip gibi yüksek karlı web sitelerine dönüştürebilirsiniz.

Duyarlı Şablon
Ziyaretçilerin sitenize göz atmasına, video veya fotoğraf izlemesine, herhangi bir ekrana uyarlanan ve masaüstlerinde, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda mükemmel bir deneyim sunan, uyumlu (Bootstrap tabanlı) bir arabirim aracılığıyla video izlemesini ve fotoğraflarını yüklemesini sağlayın.

Premium Üyelik Sistemi
Yeni Premium Üyelik Sistemi ile artık her bir kullanıcı seviyesi için çeşitli izinler ve limitler sağlayarak ve yapılandırarak ziyaretçileri (misafirleri) ücretsiz üyelere ve ücretsiz üyeleri ödeme yapan (premium) üyelere dönüştürebilirsiniz.

HD ve Mobil Videolar
Yeni Video Dönüştürme Motoru ile yüklenen videolar, Yönetici Paneli’nden yapılandırılabilen, birden fazla çözünürlükte ve nitelikte web için hazır ve mobil kullanıma hazır biçimlere dönüştürülür.

Çok Dilli Sistem
ClipShare’nın dil dosyalarını kullanan Çoklu Dil Sistemi, ziyaretçilerin web sitesini istedikleri dilde kullanmalarını sağlar. Özlemleriniz şimdi İnternetin küresel yapısını gerçekten yansıtabilir.

Facebook / Google Kayıt
Yeni ClipShare, kullanıcıların doğrudan Facebook veya Google hesaplarıyla kaydolmalarını / giriş yapmalarını sağlayarak, tüm bilgileri otomatik olarak çekerek kayıt / giriş işlemini basitleştirerek topluluğunuzun sosyal bileşenini geliştirir.

HTML5 Video Oynatıcı
Ziyaretçileriniz, eski Flash oynatıcıdaki tüm seçeneklerle yüklü yepyeni bir HTML5 video oynatıcı kullanarak, Adobe Flash desteği olmayanlar (tabletler, akıllı telefonlar, vb. Dahil) herhangi bir cihazda video oynatmanın keyfini çıkarabilir. -player reklamları, logo filigran), artı zaman çizelgesi önizlemesi gibi yenileri.

Son derece Özelleştirilebilir
ClipShare, şablon dosyalarını değiştirerek veya mevcut tasarımınızla bütünleştirerek mizanpajı kolayca özelleştirebilmeniz için tanınmış Smarty Template Engine ve Bootstrap CSS platformunu kullanır. Kodlanmamış kaynak kodu erişimi, web sitenizin işlevselliğini tamamen kişiselleştirme, yeni özellikler ekleme veya diğer komut dosyalarıyla entegrasyon imkanı sunar.

Çok Sunucu Sistemi
Çoklu Sunucu Mimarimiz, web sitenize yüksek Ölçeklenebilirlik, Güvenilirlik ve Performans sağlar. Sınırsız sayıda ikincil sunucudan videolar depolayın ve yayınlayın, web sitenizi dengeleyin ve trafiği optimize edin. Lighttpd akışı, tüm ikincil depolama sunucularında yapılandırılabilir ve kullanılabilir.

30+ Video Formatı desteklenir
ClipShare, üyelerinizin aşağıdakileri içeren codec kitaplığı tarafından desteklenen çok çeşitli video formatlarını yüklemesine izin vermek için tasarlanmıştır: MP4, MKV, AVI, WMV, QuickTime, DIVX, MPEG, 3GP, FLV ve daha fazlası!

Para Kazanma Seçenekleri
Site genelinde, afiş yerleştirebileceğiniz birçok reklam alanı vardır. Player’da ayrıca metin, flaş, resim ve video reklamlar olabilir.

Anında Video Dönüştürme
Herhangi bir video biçiminde olabilen yüklenen videolar, anında arka plan işleminde MP4 (H.264) biçimine, birden fazla çözünürlükte dönüştürülerek, ClipShare web sitesi üyelerinizin herhangi bir cihazda video yayınlamasını sağlar. seçtikleri kalitesi!

Geniş Üye Profilleri
Bir üye profili, kişisel bilgiler, arkadaşlar, aboneler, en son videolar, fotoğraflar, oyunlar, en yeni blog girişleri, profil hakkında yorumlar, en sevdiğiniz videolar, oynatma listesi vb. Gibi çok çeşitli bilgiler içerebilir. üye ve üye profili.

Yorum ve Derecelendirme
Üyeler, AJAX teknolojisini kullanarak, videoları, fotoğrafları, oyunları, blogları ve profilleri anında oylayabilir ve yorumlayabilir.

Dönen Küçük Resimler
Video küçük resimleri, 2 ila 20 farklı kareyle kısa animasyonlar halinde görüntülenebilir.

Büyük Sitelerden Videolar Alın
Youtube, Vimeo, DailyMotion gibi ana video sitelerinden otomatik olarak video çekebilirsiniz. Bu sadece video URL’sini ileterek yapılabilir ve Video Grabber, video başlığını, açıklamasını, dosyasını, küçük resimlerini kaynak web sitesinden çekerek halleder.

Tam Unicode Desteği
ClipShare, sitenin tüm alanlarında ve veritabanında tam utf-8’i destekler: video / ses / görüntü başlıkları, açıklama, etiketler, yorumlar, her şey! Bu, web sitesini herhangi bir dilde çalıştırabileceğiniz anlamına gelir!

İlerleme Çubuğunu Yükle
Büyük dosyalar yüklenirken sıkılıyor musunuz? O zaman buna ihtiyacın var. Gibi birkaç istatistikle canlı ilerleme çubuğu: Yüzde, Dosya Boyutu, İndirilen KBytes, Geçen Süre, Tahmini Kalan Süre, Tahmini Hız (KB / sn).

Mesajlaşma Sistemi
ClipShare ayrıca üyelerin mesaj oluşturarak ve arkadaş ağlarına göndererek birbirleriyle kolayca iletişim kurmak için kullandıkları yerleşik bir mesajlaşma sistemine sahiptir.

Gelişmiş Meta-Tag Desteği
Her sayfanın kendi başlığı ve meta etiketi vardır. Özellikle video / ses / resim görüntüleme sayfalarında, HTML çıktısı meta başlık, meta anahtar kelimeler ve video / ses / görüntü göndermeden tanımlanan etiketleri meta açıklama olarak kullanır. Kullanıcı profili sayfaları için aynı meta-etiket desteği var

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general