Ücretsiz Scripti indir

ArchLord 2 Full Source + Server + Client Oyun Scripti

0

ArchLord 2 Full Source + Server + Client Oyun Scripti İndir

Oyun Açıklaması: Archlord 2, karşıt iki fraksiyon arasındaki sonsuz çatışmayla parçalanan bir fantastik dünyada geçen bir ortaçağ fantazisi MMORPG’dir. Dünyanın en iyi yöneticisi olan muazzam oyuncuya karşı oyunculara katılın ve en büyük ödülü talep etmek ve Archlord olmak için savaşın.
Özellikler:
-Hardcore PvP: Archlord, Realm’e karşı Realm savaşı dahil olmak üzere muazzam PvP modlarına sahiptir.
-Dört yarışlar / hizipler: Aimhigh’in İnsanları, Işık Diyarı, Yıkım Orkestraları ve Karanlığın Diyarı. Her yarışın kendine özgü özellikleri vardır, oyuncuların oyun stili için hangisinin en iyisi olduğuna karar vermelerini sağlar.
-Güçlü bir film müziği: God of War ve Borderlands dahil 40’tan fazla video oyunu için çok ödüllü besteci Cris Velasco tarafından gerçekleştirilen büyüleyici bir film müziği.

Bu, bana birkaç ay önce verilen orijinal sürüm arşivi. Bunu yakın zamanda bırakmayı düşünüyordum ve belirli bir birey sayesinde bana bunu yapmak için biraz zorlandım. Bu, oyun içine girmek için gereken her şeyi içerir; bir KR istemcisi, Sunucu verileri ve tam kaynak kodu (Müşteri, Sunucu, Araçlar). Birkaç gereksiz araç, başlatıcı ve kullanımdan kaldırılmış modüller gibi bazı küçük şeyler eksik. Ayrıca, bu kodun oyun içinde yer alması için düzeltilmesi gereken bazı sorunlar ve İngilizce CBT istemcisini kullanmak için yapılması gereken bazı düzeltmeler de vardır. DB içindeki veriler de güncel değildir ve bu dosyalarda sağlanan excel tablo verileri kullanılarak güncellenmelidir.

Bu konuyu yaptıktan kısa bir süre sonra sabit kaynağımı tekrar yükleyeceğim. Ayrıca dosyaların nasıl kurulacağı hakkında bir eğitim yazacağım ancak bu daha sonra gelecek. Bazı bilgiler tho, sunucu DB’ye bağlanmak için bir Dosya DSN’si kullanır, bunlar kök klasördeki bir Dsn.zip dosyasına yerleştirilmelidir. Sunucular ayrıca bir hizmet olarak kurulmak isterler, ancak bu herhangi bir dizgiyi argüman olarak geçirerek atlanabilir, TEST iyi sonuç verir. Bu dosyalarla oyun içinde olabileceğinizi onaylayabilirim, ancak büyük olasılıkla biraz çaba harcamanız gerekecek.

-Güncelleştirme-
Bunlar üzerinde çalıştığım koddaki değişiklikler / düzeltmeler, bunu mega klasöründe trunk.rar’da bulabilirsiniz:
Bazı derleme sorunları düzeltildi.
Paketleyici aracına paket açma yetenekleri eklendi
-Geçmiş kullanıcı arayüzü
-Günlendirilmiş DX9 Kütüphanesi
-Bir başlatılmamış verilerle ilgili Sabit Crash sorunu
-Bazı araç derlemeleri düzeltildi
-Sabit Mac adresi doğru ayarlanmadı
-Disabled Captcha Quiz

-Bilinen Sorunlar-
– Lonca oluşturamazsın ve hiçbir lonca üye olamazsın.
-A Mainworld hiçbir ai (ama AI örnekleri çalışır)
-bazı pencere açılmıyor (CBT istemcisini temel olarak kullanıyorsanız)
kullanıcı adı varsa -login herhangi bir şifre ile mümkündür
Bazı pencerelerde bazı yerelleştirme problemleri
-bazı teleport portalı ve npc eksik

NOT: Sabit kaynak kodu SADECE İngiliz CBT İstemcisi ile çalışacaktır.

9.5 Total Score

Add your review

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general