Ücretsiz Scripti indir

BEATZ Sosyal Müzik Paylaşım Scripti – PureVolume Clone

0

Beatz, Saf Akış gibi kendi favori sanatçı bandı web sitenize başlamanızı sağlayan ücretsiz bir opensource çevrimiçi sosyal ağ topluluğu betiğidir. Komut dosyası Php, MySQL’de kodlanmıştır ve Creative Commons GPL lisansıyla lisanslanmıştır. Diğer bir deyişle, yeni sanatçıları ve favorilerinizi paylaşmak, tartışmak ve öğrenmek için oluşturduğu çevrimiçi bir topluluk betiği.

Nasıl çalışır?

Beatz, sanatçı ve dinleyiciler arasında bir köprü görevi görür. Güçlü bir müzik topluluğu olarak müzikle ilgili tüm bilgileri paylaşmanızı sağlar. Sanatçılar kayıt yapabilir / kayıt olabilir ve müzik deneyimlerini bloglar aracılığıyla paylaşabilir, gelen şovlar hakkında bilgi sağlayabilir, albüm ekleyebilir, fanlar ekleyebilir, fotoğraf ekleyebilir, videolar ekleyebilir, kişiselleştirilmiş profil sayfası oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Benzer şekilde, dinleyiciler ücretsiz olarak kayıt olabilir, özelleştirilmiş bir profil oluşturabilir, fotoğraf ekleyebilir, albüme sık kullanılanlara ekleyebilir, blog hakkında yorum yapabilir, müzik fotoğrafı ve çok daha fazlası olabilir.
Müzisyenlere, dansçılara, şarkıcılara, şarkı sözleri yazarlarına, bestecilere, komedyenlere, hip hop rapçilerine r & b şarkıcılarına, country müzik şarkıcılarına, hip hop dansçılarına, modellere, aktörlere ve aktrislere hitap eden hızla büyüyen bir çevrimiçi sosyal ağ sitesi.

Demo

Dosya Şifresi : www.scripttr.org

7 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general