Ücretsiz Scripti indir

Automotive v6.1 Otomobil Mağazacılık İş WordPress Teması

0

Sonunda sadece güzel görünmüyor, aynı zamanda eksiksiz kullanımı kolay işlevsellik içeren otomobil bayileri için güzel bir web sitesi şablonu. İşletmeniz küçük bir otomobil satıcısı veya büyük işlevsel bir otomobil bayii olsun, bu otomotiv WordPress temasında neye ihtiyacınız olduğunu bulmak için eminiz.

Araç envanteriniz için kurulum ve özelleştirme yapmak için bir esinti olan iyi tasarlanmış bir envanter yönetim sistemini içerir. Araç Listelemelerinizi aramak için tamamen özelleştirilebilir, filtre edilebilir ve sınıflandırılabilir bir Envanter Araması’nın yanı sıra eksiksiz bir Envanter Yönetim Sistemi ve Kredi Hesaplayıcısı dahildir. Ayrıca, müşterilerin arama kriterlerine uymayan araçları yalnızca hızlı bir şekilde filtrelemesine ve kendilerine mükemmel bir araç görüntülemesine olanak tanır. Ayrıca, 2, 3 ve 4 Araç Listeleme Karşılaştırmaları, tam Blog ve diğer sayfaların tonları ve 32 sayfa düzenleri için bir düzen içerir.

Bu Otomotiv WordPress Teması temanın WordPress ve PSD sürümlerini içerir. En son Bootstrap 3 yanıt sütun düzenini kullanarak renk kodlaması, kılavuzlar, kılavuz yardım hatları ile son derece iyi organize edilmiş 32 piksel mükemmel tam katmanlı Photoshop dosyaları içerir.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

8.5 Total Score

Add your review
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Php Script İndir , Ücretsiz Script İndir, Ücretsiz Wordpress Tema İndir - Ücretsiz Scriptler - Nulled Script - Script indir
Logo
Enable registration in settings - general